Odkud se vzaly námořnické náramky

Odkud se vzaly námořnické náramky
21. června 2016 pickle
In Journal

MIANSAI by Michael Saiger, Kiel James Patrick, Virginstone, nebo naše značka náramků HOKUSAI – to je jen pár ze značek námořnických náramků, které se v posledních letech doslova zaplavili svět pánských doplňků. Charakterizuje je kotva jako spojovací prvek, kvalitní zpracování, či pestré barvy, kterým se nedá odolat.

Podobný byste si za pár korun vyrobili i doma, ale v takovém zpracování asi ne. Pojďme si je představit.

Na pickle nabízíme právě námořnické náramky od Virginstone – jeden hezčí než druhý. Virginstone však není jediná značka nabízející takové náramky.

Náramek s kotvou Miansai

Michael Saiger, bývalý model založil Miansai ve své studentském pokoji v New Yorku v roce 2008, inspirovaný vintage obchodem své mámy. Michael si udělal jeden náramek pro sebe a vznikl Miansai. Náramky, které dnes stojí i 5000 korun. Kromě náramků dnes značka nabízí široké spektrum doplňků, které můžete dostat ve většině prémiových obchodů s mužskou módou.

Náramek s kotvou od Kiel James Patrick

Značka Kiel James Patrick také vznikla v roce 2008. Inspirací byly vintage obchody a klasická americká móda, přičemž samotný zakladatel a značka pochází z Rhode Island. Originální a kvalitní náramky jsou vyráběny v USA a stojí kolem 40 dolarů. Kromě náramků nabízejí i námořníky inspirované opasky, košile, kravaty, či tašky.

Náramek s kotvou od Virginstone

Značka Virginstone vznikla v roce 2002, ale náramky do své kolekce přidali později. Oč později však vznikly, to doběhli kvalitou a nabídkou – jejich náramky jsou opravdu překrásné. Na pickle postupně přidáváme kolekci námořnických náramků – pokud byste měli zájem o jakoukoliv barvu, dejte nám vědět.

Comments (0)

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*