O nás

Obchod s pěknými věcmi pickle.cz vznikl proto, aby vám přinášel radost. Nejen radost ze samotného nákupu, ale hlavně z pěkných věcí, které se nám líbí a které skutečně stojí za to.

Na pickle.sk vybíráme samé hezké a poctivé věci, které chceme doporučit dále. Bez ohledu na to, zda se jedná o kvalitní ponožky, tašky, které sami nosíme, nebo oblečení. Najdete u nás ty nejzajímavější a nejoriginálnější produkty, které nejsou běžně dostupné. Snažíme se vybírat značkové a neznačkové věci, které jsou kvalitní a stojí za to. Do našeho portfolia patří například batohy Herschel Supply, doplňky Icon Brand, náramky Virginstone, ponožky Happy Socks, či hodinky Breda.

Každý náš produkt pečlivě ručně vybíráme a velmi ochotně sami na sobě testujeme. U nás se Vám proto nestane, že Vám radost z nákupu poškodí nízká kvalita nebo ošklivý design produktu.

Chceme, aby Vám nakupování u nás a naše produkty přinášeli kousek radosti z pěkných věcí každý den.

Obchod pickle.sk pro vás provozuje firma Beehive s.r.o. z Bratislavy.

Bankovní spojení: FIO BANKA
IBAN: SK 9183 3000 0000 2300 2525 75
BIC kód/SWIFT: FIOZSKBAXXX
VS: číslo objednávky

Kontaktné údaje:
Obchod pickle.cz provozuje Beehive s.r.o. z Bratislavy (podmínky nákupu). Pokud nám chcete něco napsat – použijte mail hello@pickle.cz, nebo využijte kontaktní formulář.

Chcete-li nás slyšet – jsme na telefonu +421 948 PICKLE
(+421 948 742 553)